GüncelYaşam

İsoff Trial Kupası 2. Yarışı ile Tamamlandı.

İsoff Trial Kupası 2. Yarışı ile Tamamlandı.

İSOFF- İstanbul Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen İsoff Trial Kupası 2. ayak yarışı 23 Aralık 2012 tarihinde Kemerburgaz – Çiftalan ‘da organize edildi.

İstanbul Off-Road Kulübü’nün yepyeni yarış formatı İsoff Trial Kupası 2. yarışı ile tamamlandı.
Kendine özgü Trial Kuralları ile yardımlaşmayı ve off road ruhunu ön planda tutacan İsoff Trial Kupasında 10 Ekip ve 20 araç yarıştı. Ekip olarak start alan yarışmacılar yine ekip olarak yardımlaşarak finishe gelmeye  çalıştılar.
Geçilen iki etap sonucunda 3A ve 3B kapı numarası ile yarışan 911 Auto  takımından Sinan Yiğit –Ali Çapan –  Umut Bayrak Ersel Uyral ekibi birinci oldu.
7A ve 7B kapı numarasıyla yarışan Sushi Team ekibinden İlker Erdoğan-Orhan Doğan, Burak Ayvaz-Heytem Dağıstanlı ikinci olurken,
Superzuki takımından baba oğul Okan Sayın-Cemafer Bulut, Kaan Sayın- Ali Demirayak ekibi de üçüncü oldular.
Bu yarışla birlikte tamamlanan İsoff Trial kupasını kazanan takım Superzuki  Team ,Okan Sayın-Cemafer Bulut, Kaan Sayın- Ali Demirayak  oldu.
Kupayı ikinci tamamlayanlar Sushi Team ekibinden İlker Erdoğan-Orhan Doğan, Burak Ayvaz-Heytem Dağıstanlı olurken , Üçüncü sırada 911 Auto  takımından Sinan Yiğit –Ali Çapan –  Umut Bayrak Ersel Uyral ekibi yer aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!