PKK İnfazları

Hakkı Öznur: Pkk İnfazları Hakkında

EN ÇOK KÜRT ÖLDÜREN ÖRGÜT OLAN PKK, KENDİ İÇİNDE BİNLERCE MİLİTANINI İNFAZ ETMİŞTİR

PKK kararlarını ve Öcalan’ı eleştiren kişiler “Lolan’a gönderilsin!” denildiğinde herkes o kişinin orada infaz edileceğini sonunun geldiğini çok iyi biliyordu. Lolan süreci Kandil Dağı’nda devam ediyor. PKK’nın Irak’ın kuzeyinde ve Kandil’deki merkez üssünde örgütün tasfiye ettiği, cezalandırdığı militanların kalmakta olduğu cezaevi bulunuyor.

Eskiden Lolan’daki infazlar için talimatları Öcalan, Şam’dan veriyordu. Şimdilerde ise örgütün diğer yöneticileri Kandil’den veriyor.

Bazı PKK’lıların ‘Lolan Cumhuriyeti’ olarak tabir ettiği yerin adı örgüt hiyerarşisinde ‘LolanPratiği’dir. Lolan, aynı zamanda bir tehdit unsuru olmuştur… “Seni Lolan’a gönderirim!” sözü örgüt içinde en büyük korku kaynağı olmuştur.

PKK örgüt içi infazlarda binlerce militanını infaz etmiştir. Kanlı terör örgütü Bekaa’da Irak’ın kuzeyindeki kamplarda Avrupa’nın arka sokaklarında, dağlarda, birçok militanını buharlaştırarak, kurşuna dizerek, işkence ederek, infaz etmiştir. Bekaa Vadisi ve Irak’ın kuzeyindeki PKK kampları kazılsa ardından herhalde yüzlerce ceset çıkar.

Bekaa kampı PKK’dan kaçarak kurtulan eski PKK’lılara göre Nazi kampından farksızdı. Korku ve ölüm kol geziyordu. Kimi delirdi, kimi kaçtı, yüzlercesi örgüt tarafından infaz edildi. Burası bir zülüm ve ölüm kampıydı.

Tam bir narsist, sadist olan Öcalan kendisini eleştiren muhaliflerini her zaman “ajan” ve “örgüte ihanet” suçlarıyla suçlamış ve onları Avrupa’da, Bekaa’da, Lolan Kampında, Şam’da, Güneydoğu’nun dağlarında ortadan kaldırtmıştır.

PKK’nın infazları, artık bilinen bir gerçektir. PKK lideri Öcalan da bir açıklamasında, 15 bine yakın militanlarının örgüt tarafından hain, işbirlikçi, önderliğe karşı geldi suçlamalarıyla infaz edildiğini açıkça itiraf ediyordu. Stalinist, totaliter terör örgütü PKK’nın lideri Öcalan kendisinin ve örgütün üst düzey yöneticilerinin talimatıyla, binlerce PKK’lının, “hain” ve “işbirlikçi” suçlamalarıyla öldürüldüğünü artık gizleyememektedir.

Hakkı ÖZNUR – ALPEREN DERGİSİ röpotajından

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!