Güncel

2017 Sokak Modasında Neler Var?

2017 Sokak Modasında Neler Var?

Hafta sonları, iş ve okul hayatının dışında kendiniz için ayırabileceğiniz anlar yaratır. Günlük giysilerin, hem şık hem rahat olması tercih edilir. Alışveriş yapmaya çıkan veya kafeye uğrayan kadınların tercih edebileceği giysi seçenekleri, oldukça fazladır.

Erkek tişörtleri; genç kızlar tarafından sıkça kullanılan geniş ve uzun erkek tişörtleri, günümüzde dünyaca ünlü yıldızların da tercihi olmuştur. Ön kısmı, etek veya pantolonunun içine alarak kullanılır.

Sırt kısmında yazı bulunan ceketler; kot kumaştan üretilen ve bu yıl fazlaca kullanılan kot ceketler, sıcak Yaz akşamlarında şık ve sıcak kalmanızı sağlar.

Fırfırlı gömlekler; şifon kumaştan üretilen ve değişik bir bölgesinde fırfır kullanılan gömlekler, 2017 Yaz sokak modasında yer bulmuştur. Yaz aylarını simgeleyen sarı, beyaz gibi açık renk kumaşlardan tercih edebileceğiniz bu gömlekleri, streç kot ve keten pantolonlar ile kullanmak mümkündür. Rahat ve şık bir görüntü elde etme olanağınız bulunur.

Traktör topuk ayakkabılar; Yazlık keten modelleri ile karşımıza çıkan traktör topuk ayakkabılar, şifon etek ve elbiseler dâhil birçok giysi ile birlikte kullanılır.

şük kollu giysiler; gömlek ve elbiselerde sıkça tercih edilen düşük kollar, bu Yaz gelinlik modasına dahi yansımıştır. Uzun kol, karpuz kol gibi değişik kol modelleri ile karşımıza çıkan düşük kollar, muhteşem omuz dekoltesi ile daha alımlı görünmenizi sağlayacaktır.

Çizgi film karakterleri ile bezenmiş çantalar; kadınların çanta merakı oldukça fazladır. Sıradan çantalar yerine çizgi film karakterleri ile süslenmiş çantalar ise hem ebat olarak rahat etmenizi sağlar hem sade ve rahat giysilerinize değişik bir hava katar.

Bol pantolonlar; Yaz sıcaklarında, şık ve ferah olmak için desenli veya düz renk bol pantolon edinmek faydalı olacaktır. Özellikle uzun boylu kadınlar için ideal olan maksi boy bol pantolonları, sandalet tarzı ayakkabılar ile tamamlamak mümkündür.

Dikkat çekici renkte aksesuarlar; son 1-2 yılda gündeme oturan renkli ve dikkat çekici aksesuarlar, sokak modası içinde ideal seçim olur. Tek renk spor giysilerinizi, metalik renklerde veya neon renklerde ayakkabı veya çantalar ile kombin yapma olanağı mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!