Yeşil

Mahmut Yıldırım Süleymaniye’de Ne yapıyor?

Mahmut Yıldırım Süleymaniye’de Ne yapıyor?

 

Yazılan ve söylenenler gibi Yeşil, ağır siroz hastası ve Süleymaniye de onun için mi saklanıyor yoksa Süleymaniye’de Türkmen örgütlenmesine yardımcı mı oluyor?

Eğer Yeşil ileri derecede siroz hastası olsydı Süleymaniyede ne işi var gelir GATA’da paşa paşa yatar tedavisini olur. İleri derecede siroz hastasını hapse atacak değiller. Ahmet Necdet Sezer’in Cumhurbaşkanlığı döneminde hastalık bahane si ile ne kadar terörist varsa serbest kalmıştı bilindiği gibi bu uygulama Yeşil’e de yapılacaktır.

Şahsım adına bu tür iddialara inanmıyorum. Yeşil yıllarını dağlarda geçirmiş biri olarak kendine nasıl bakacağını çok iyi bilir. Bu vatanın öz evladı olayın Mahmut Yıldırım, Yıllardır bu vatan için kurşun atmış ve yemiş biri olarak devletin bekaası içinde konuşmayacaktır.

Her ne ile suçlansa da konuşmayacağı bellidir. Şimdi çıksın konuşsun diyenlere sizlerde bu vatan için Yeşille birlikte çalışmadınız mı? siz neden kirli çamaşırlarınızı ortalığa atmıyorsunuz? Elbette ki şahsi yanlışları olmuştur. Fakat Devletin resmi olarak yapamayacağı işleri her zaman bir maşaya yaptırttığını da bizler çok iyi biliyoruz.

Yeşil eğer Süleymaniye’de ise eminim ki devlet tarafından Süleymaniye Türkmenlerini örgütlemek ve direnişlerine destek olmak için gönderilmiştir.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!