Teknoloji

GALAXY S III için Premium Suite Yazılımı

Samsung GALAXY S III için Premium Suite Yazılım Yükseltmesini sunuyor.

GALAXY S III Premium Suite yazılım yükseltmesi, GALAXY Note II’nin sahip olduğu pek çok yenilikçi ve verimliliğe yönelik özellikleri içeriyor olacak.

Samsung GALAXY S III için Premium Suite yazılım yükseltmesini duyurdu. Şubat ayında Türkiye’deki GALAXY S III kullanıcılarının ulaşabileceği bu yeni yazılım, kullanıcıları daha iyi anlayarak yenilikçi ve pratik özellikler sunuyor ve kullanıcı deneyimini daha iyi bir noktaya ulaştırıyor.
Samsung Electronics Türkiye Cep Telefonları Pazarlama Müdürü Cem Sezer; “Samsung olarak cihazlarımız için sürekli olarak işletim sistemi sürüm yükseltmeleri sunarak kullanıcılarımıza en iyi mobil deneyimi yaşatma kararlılığımı sürdürüyoruz. Bunun bir sonucu olarak kullanıcılara kısa bir süre önce GALAXY S III için Jelly Bean 4.1 sürüm yükseltmesini sunduk. Yeni Premium Suite yazılım sürüm yükseltmesi ile Galaxy SIII modelimize daha da gelişmiş özellikler kazandırıyoruz” diye konuştu.

Çoklu Pencere özelliği ile kullanıcılar iki değişik uygulamayı aynı anda yan yana kolayca çalıştırarak en iyi çoklu görev deneyimini yaşayabilecekler.

Yalnızca Samsung’un sunduğu bir uygulama olan Paper Artist çok eğlenceli ve yaratıcı fotoğraf efektleri sunuyor. Bu uygulama aynı zamanda fırçayla boyama aracı gibi sezgisel kolaylıkta kullanılan ve fotoğrafa duygusal bir boyut katan işlevler de içeriyor.

S Beam özelliği GALAXY S III, GALAXY Note II ve GALAXY S III mini de dahil olmak üzere S Beam özelliği etkileştirilmiş herhangi bir cihaza sadece dokunarak 1 GB boyutundaki bir filmi üç dakikada, 10MB’lık bir müzik dosyasını iki saniyede Wi-Fi veya hücresel bir sinyal olmasına gerek kalmadan paylaşabilmenize olanak sağlar.

Ve bunun gibi bir çok yenilik Şubat ayında SIII Kullanıcılarının elinde olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!