Teknoloji

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge

Güney Kore’li akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni cihazıyla rakiplerini zorlamayı başaracak gibi gözüküyor. 1938 yılından beri bilgisayar, telefon, televizyon ayrıca bilgisayar gibi birçok teknolojik ürün piyasaya sürmüştür. Korece 3 yıldız anlamına gelen Samsung, ürettiği ürünlerle kendisini kanıtlamayı başarmıştır.

Cihazın Özellikleri

Kablosuz şarj özelliği, suya dayanıklı olması ve kaliteli tasarımı, bu cihazı ön plana çıkartan başlıca özelliklerdendir. Güçlü bir işlemciye sahip olan cihaz, daha büyük piline rağmen,şarj olma hızı hala çok yüksek olup,90 dakikada tam olarak dolar. Kablosuz şarj dolum süresi ise 130 dakikadır. Yapılan kısa yollar sayesinde, tek dokunuş ve bakışla istediğinize kolayca ulaşabilirsiniz. 5.1 inç ekran boyutuna sahip cihazın, ekranı çizilmeye dayanıklıdır. Kamera çözünürlüğü 12 MP olup, ön kamerası 5 MP’dir. Toza ve parmak izine ayrıca diğer lekelere dayanıklılığı vardır. 152 gram ağırlığındaki cihazın, parmak izi okuyucu özelliği bulunmaktadır.S7 Edge’in; pembe, gümüş, altın ve siyah renkleri bulunmaktadır. Kaçırılmayacak bir cihaz olan S7 Edge, teknoloji severleri yakından ilgilendiriyor.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcıların yaptığı yorumlar ve verdiği puanlardan anlaşıldığı gibi, cihaz satışa sunulduğu ilk günden beri yoğun ilgi görmektedir. Kullanan insanların memnuniyetlerini dile getirdiği yorumlarda, verilen ücreti sonuna kadar hak ettiği de söylenmektedir. Yenilikleri yakından takip etmek için harika bir telefon olan Samsung Galaxy S7 Edge, kaçırılmaması gereken bir cihazdır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!